Kuidas saada linnas Väike-Maarja asukohta Mälestusmärk: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mälestusmärk jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mälestusmärk jõudmiseks on:

  • Väike-Maarja on 319 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mälestusmärk juures?

Need Buss liinid peatuvad Mälestusmärk juures: 318, 368, 44.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mälestusmärk linnas Väike-Maarja

Tahad teada, kuidas saada linnas Väike-Maarja, Eesti sihtpunkti Mälestusmärk? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mälestusmärk pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mälestusmärk jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mälestusmärk lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Väike-Maarja.

Sihtpunkti Mälestusmärk jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 318, 368, 44

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mälestusmärk.

Muudame sihtpunkti Mälestusmärk sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Väike-Maarja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mälestusmärk, Väike-Maarja
Lihtsam saada Mälestusmärk kasutades app!