Kuidas saada linnas Haaslava asukohta Mõra Jõgi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mõra Jõgi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mõra Jõgi jõudmiseks on:

  • Kurepalu on 670 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kure on 848 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mõra Jõgi juures?

Need Buss liinid peatuvad Mõra Jõgi juures: 207, 848.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mõra Jõgi linnas Haaslava

Tahad teada, kuidas saada linnas Haaslava, Eesti sihtpunkti Mõra Jõgi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mõra Jõgi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mõra Jõgi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mõra Jõgi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kurepalu; Kure.

Sihtpunkti Mõra Jõgi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 207, 848.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mõra Jõgi.

Muudame sihtpunkti Mõra Jõgi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haaslava, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mõra Jõgi, Haaslava
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Mõra Jõgi kasutades app!