Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Maarjamäe Memoriaal: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi
Maarjamäe Memoriaal, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Maarjamäe Memoriaal, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Maarjamäe Memoriaal lähedusest - Buss: 1A, 34A, 5.

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Maarjamäe Memoriaal?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Lepistiku Park, Tallinn 39 min
Buss - 1111
Buss - 34A34A
Asukohast Sinilille, Tallinn 44 min
Buss - 4646
Buss - 1A1A
Asukohast "Kaja", Tallinn 49 min
Buss - 2424
Buss - 55
Asukohast A.H.Tammsaare Tee, Tallinn 56 min
Buss - 1313
Buss - 20A20A
Buss - 55
Asukohast Kalev, Tallinn 28 min
Buss - 55

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Maarjamäe Memoriaal jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Maarjamäe Memoriaal jõudmiseks on:

  • Maarjamägi on 494 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Saare on 896 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Maarjamäe Memoriaal juures?

Need Buss liinid peatuvad Maarjamäe Memoriaal juures: 1A, 34A, 5.

Maarjamäe Memoriaal, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Maarjamäe Memoriaal linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Maarjamäe Memoriaal? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Maarjamäe Memoriaal pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Maarjamäe Memoriaal jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Maarjamäe Memoriaal lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Maarjamägi; Saare.

Sihtpunkti Maarjamäe Memoriaal jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1A, 34A, 5.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Maarjamäe Memoriaal.

Muudame sihtpunkti Maarjamäe Memoriaal sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Maarjamäe Memoriaal, Tallinn
Maarjamäe Memoriaal, Tallinn Maarjamäe memoriaal on Tallinnas Kadrioru asumis Pirita tee ääres asuv mälestusmärk. Maarjamäe memoriaali keskne objekt on 35 meetri kõrgune Jääretke obelisk. Obelisk valmis 1960. aastal ja selle autorid olid arhitekt Mart Port ja skulptor Lembit Tolli. Kompleksis on tribüünid. Keskel on tseremooniaväljak, mille kujundasid 1975. aastal arhitektid Allan Murdmaa, Peep Jänes, Rein Kersten, Henno Sepmann, kunstnik Jüri Palm, insener Vello Hüdsi. Nõukogude okupatsiooni ajal põles dolomiidist püloonide vahel igavene tuli. Püloonidel on reljeefsed käejäljed igavese tule kohal ja pronksist "Hukkuvad kajakad" kahe tahuka, kahe võimu sümboli vahel. Maarjamäe memoriaali esimene etapp avati 1975. aastal kui mälestusmärk "neile, kes võitlesid Eesti vabaduse eest." Peatelje nõlvadesse kavandati graniidist nimeplokid võidelnud kangelaste nimedega, kuid ei jõutud nimedes kokkuleppele ja nii jäid nõlvadesse suured vundamendiplokid. Oli tellitud ka suurejooneline teine ehitusjärk – midagi vabaõhu “katedraali” taolist –, mis pidi selgitama memoriaali sisu Mahtra sõjast kuni Eesti "ühinemiseni" NSV Liiduga. Autorite kollektiivi täiendati uute liikmetega (Enn Põldroos) ja projekteerimine kestis üle kümne aasta. Teostati suuremõõtmelised maketid, sõlmiti sidemed Soomega, kust pidi saadama plastikreljeefide materjal. Töö jäi pooleli seoses Laulva revolutsiooniga ja Eesti Vabariigi taastamisega 1991. aastal.Esimese Nõukogude okupatsiooni ajal 1940. aasta detsembris maeti Maarjamäele sadakond punaväelast ning toodi sõjalaevade Avtroil ja Spartak 1919. aastal hukatud meremeeste jäänused. Ning püstitati mälestusmärk, kuhu oli kirjutatud eesti ja vene keeles "siin puhkavad 3. – 5. II 1919. aastal Naissaarel miiniristlejate Spartak ja Avtroil 36 mahalastud meremehe põrmud." 11. veebruaril 1945. aastal avati Maarjamäel Punalipulise Balti Laevastiku 35 meremehe ühishaual mälestussammas, mis oli taastatud 1940. aasta samba eeskujul. Memoriaal asub reformimata riigimaal, obelisk ning kätereljeefidega püloonid kuuluvad vallasvarana Tallinna linnale.23. augustil 2018. avati nõukogude-aegse Maarjamäe memoriaali kõrval Maarjamäe kommunismiohvrite memoriaal.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Maarjamäe Memoriaal jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Maarjamäe Memoriaal kasutades app!