Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Juuru asukohta Maidla Mõis: Buss?

Maidla Mõis kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Maidla Mõis, Juuru, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Maidla Mõis lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Maidla Mõis jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Maidla Mõis jõudmiseks on:

    • Maidla on 351 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Maidla Mõis juures?

    Need Buss liinid peatuvad Maidla Mõis juures: 25, 5, 7.

Maidla Mõis kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Maidla Mõis linnas Juuru

Tahad teada, kuidas saada linnas Juuru, Eesti sihtpunkti Maidla Mõis? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Maidla Mõis pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Maidla Mõis jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Maidla Mõis lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Maidla.

Sihtpunkti Maidla Mõis jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 25, 5, 7

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Maidla Mõis.

Muudame sihtpunkti Maidla Mõis sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Juuru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Maidla Mõis, Juuru
Maidla Mõis, Juuru Maidla mõis (saksa keeles Maidel) oli rüütlimõis Juuru kihelkonnas Harjumaal. Tänapäevase haldusjaotuse järgi asus mõis Rapla maakonna Rapla vallas. 17. sajandil läks Maidla koos Päärdu ja Kullamaa mõisaga Taubedele. 18. sajandil oli mõis pikalt Rehbinderite ja Fersenite omanduses. 1800. aastal omandasid mõisa taas Maydellid. 1919. aastal võõrandati mõis Joseph von Maydellilt. Pärast Vabadussõda andis Eesti Valitsus mõisasüdame maad ja hooned autasuks taanlasest kolonelile Richard Gustav Borgelinile, kelle valdusse jäid mõisahoone ja keskmisest suurem asunikutalu kuni 1930. aastate alguseni. Pankroti äärel olnud kolonel müüs oma valdused tolleaegsele välisministrile Karl Selterile, kelle valduses oli mõis kuni 1940. aasta juunipöördeni. Pärast sõja lõppu 1945. aastal läksid peremeheta jäänud maad ja inventar ametiühingute kesknõukogu abimajandile, kes kasutas neid ligi kolm aastat. Aastatel 1950–2012 asus mõisa härrastemajas Maidla lastekodu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Maidla Mõis jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Maidla Mõis kasutades app!