Kuidas saada linnas Haljala asukohta Mareti: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mareti jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mareti jõudmiseks on:

  • Varangu Mõis on 1100 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mareti juures?

Need Buss liinid peatuvad Mareti juures: 15, 181, 868.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mareti linnas Haljala

Tahad teada, kuidas saada linnas Haljala, Eesti sihtpunkti Mareti? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mareti pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mareti jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mareti lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Varangu Mõis.

Sihtpunkti Mareti jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15, 181, 868

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mareti.

Muudame sihtpunkti Mareti sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haljala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mareti, Haljala
Lihtsam saada Mareti kasutades app!