Kuidas saada linnas Tartu asukohta Masku: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Masku jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Masku jõudmiseks on:

  • Tarmeko on 272 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rebase on 484 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Silla on 513 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Masku juures?

Need Buss liinid peatuvad Masku juures: 5, 6, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Masku linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Masku? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Masku pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Masku jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Masku lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tarmeko; Rebase; Silla.

Sihtpunkti Masku jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5, 6, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Masku.

Muudame sihtpunkti Masku sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Masku, Tartu
Lihtsam saada Masku kasutades app!