Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Meloodia: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Meloodia jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Meloodia jõudmiseks on:

    • Paala Järv on 210 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Meloodia juures?

    Need Buss liinid peatuvad Meloodia juures: 145, 347, 6.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Meloodia linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Meloodia? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Meloodia pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Meloodia jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Meloodia lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Paala Järv.

Sihtpunkti Meloodia jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 347, 6

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Meloodia.

Muudame sihtpunkti Meloodia sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Meloodia, Viljandi

Lähimad peatused sihtpunkti Meloodia linnas Viljandi

Lihtsam saada Meloodia kasutades app!