Kuidas saada linnas Eesti asukohta Mereväebaas: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mereväebaas jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mereväebaas jõudmiseks on:

  • Miinisadam on 584 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Erika on 796 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mereväebaas juures?

Need Buss liinid peatuvad Mereväebaas juures: 59, 73.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mereväebaas linnas Eesti

Tahad teada, kuidas saada linnas Eesti, Eesti sihtpunkti Mereväebaas? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mereväebaas pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mereväebaas jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mereväebaas lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Miinisadam; Erika.

Sihtpunkti Mereväebaas jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 59, 73

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mereväebaas.

Muudame sihtpunkti Mereväebaas sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Eesti, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mereväebaas
Lihtsam saada Mereväebaas kasutades app!