Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Metrotec: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Metrotec jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Metrotec jõudmiseks on:

  • Sarapuu on 412 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haljas Tee on 454 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Metrotec juures?

Need Buss liinid peatuvad Metrotec juures: 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Metrotec linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Metrotec? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Metrotec pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Metrotec jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Metrotec lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sarapuu; Haljas Tee.

Sihtpunkti Metrotec jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Metrotec.

Muudame sihtpunkti Metrotec sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Metrotec, Tallinn
Lihtsam saada Metrotec kasutades app!