Kuidas saada linnas Iisrael asukohta Modi'In Central Railway Station: Buss, Raudtee | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Modi'In Central Railway Station, Iisrael, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Raudtee

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tel Aviv Hashalom Railway Station sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast תחנה מרכזית ירושלים sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Central Bus Station Jerusalem sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tel Aviv Hahagana Railway Station sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tel Aviv Hashalom Railway Station sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast תחנה מרכזית ירושלים sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Central Bus Station Jerusalem sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tel Aviv Hahagana Railway Station sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast Tel Aviv Hashalom Railway Station sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Kui kaua võtab aega, et jõua Raudtee abil asukohast Tel Aviv Hahagana Railway Station sihtpunkti Modi'In Central Railway Station?

Millised Buss liinid peatuvad Modi'In Central Railway Station juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge
Lisa see märk oma veebilehele. Vajuta HTMLi kopeerimiseks

Linnas Iisrael sihtpunkti Modi'In Central Railway Station reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Modi'In Central Railway Station.

Kasuta sihtpunkti Modi'In Central Railway Station reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Modi'In Central Railway Station
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid