Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Mojo spasenie: Buss, Köisraudtee või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mojo spasenie jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mojo spasenie jõudmiseks on:

  • Katleri on 958 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haljas Tee on 1165 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mojo spasenie juures?

Need Buss liinid peatuvad Mojo spasenie juures: 12, 209, 5, 63.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mojo spasenie linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Mojo spasenie? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mojo spasenie pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mojo spasenie jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mojo spasenie lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Katleri; Haljas Tee.

Sihtpunkti Mojo spasenie jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Köisraudtee või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 209, 5, 63

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mojo spasenie.

Muudame sihtpunkti Mojo spasenie sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mojo spasenie, Tallinn
Lihtsam saada Mojo spasenie kasutades app!