Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rakvere asukohta Moonaküla: Buss?

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Moonaküla linnas Rakvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Rakvere, Eesti sihtpunkti Moonaküla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Moonaküla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Moonaküla jõudmiseks.

Sihtpunkti Moonaküla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15, 16, 35, 38, 48, 866

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Moonaküla.

Muudame sihtpunkti Moonaküla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rakvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Moonaküla, Rakvere
Lihtsam saada Moonaküla kasutades app!