Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Viimsi asukohta Muuga Kabelikivi: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Muuga Kabelikivi jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Muuga Kabelikivi jõudmiseks on:

  • Uus-Muuga on 949 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Muuga Kabelikivi juures?

  Need Buss liinid peatuvad Muuga Kabelikivi juures: 102, 103, 172, V6.

  Rohkem andmeid
Muuga Kabelikivi kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Muuga Kabelikivi linnas Viimsi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viimsi, Eesti sihtpunkti Muuga Kabelikivi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Muuga Kabelikivi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Muuga Kabelikivi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Muuga Kabelikivi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Uus-Muuga.

Sihtpunkti Muuga Kabelikivi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 102, 103, 172, V6

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Muuga Kabelikivi.

Muudame sihtpunkti Muuga Kabelikivi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viimsi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Muuga Kabelikivi, Viimsi
Lihtsam saada Muuga Kabelikivi kasutades app!