Kuidas saada linnas Tallinn asukohta MyTime: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti MyTime jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti MyTime jõudmiseks on:

  • Reidumägi on 84 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ussimäe Tee on 526 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tondi Mägi on 576 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad MyTime juures?

Need Buss liinid peatuvad MyTime juures: 29, 30, 31, 63.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta MyTime linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti MyTime? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti MyTime pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti MyTime jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile MyTime lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Reidumägi; Ussimäe Tee; Tondi Mägi.

Sihtpunkti MyTime jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 29, 30, 31, 63.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast MyTime.

Muudame sihtpunkti MyTime sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

MyTime, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada MyTime kasutades app!