Kuidas saada linnas Saue asukohta Nõlvaku Lasteaed: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Nõlvaku Lasteaed jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Nõlvaku Lasteaed jõudmiseks on:

  • Vana-Pääsküla on 715 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Nõlvaku Lasteaed juures?

Need Buss liinid peatuvad Nõlvaku Lasteaed juures: 256, 27.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nõlvaku Lasteaed linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Nõlvaku Lasteaed? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nõlvaku Lasteaed pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nõlvaku Lasteaed jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Nõlvaku Lasteaed lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vana-Pääsküla.

Sihtpunkti Nõlvaku Lasteaed jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 256, 27

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nõlvaku Lasteaed.

Muudame sihtpunkti Nõlvaku Lasteaed sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nõlvaku Lasteaed, Saue
Lihtsam saada Nõlvaku Lasteaed kasutades app!