Kuidas saada linnas Harku asukohta Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada, Harku, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada lähedusest

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada juures?

Need Buss liinid peatuvad Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada juures: 10, 20A, ELR53.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada jõudmiseks.

Sihtpunkti Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 10, 20A, ELR53

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada.

Muudame sihtpunkti Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada, Harku
Lihtsam saada Nõmme-Harku Valgustatud Terviserada kasutades app!