Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Nõmme Keskus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Nõmme Keskus, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Nõmme Keskus lähedusest

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Nõmme Keskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Nõmme Keskus jõudmiseks on:

  • Nõmme on 279 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Nõmme Keskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Nõmme Keskus juures: 27, 36, 45.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nõmme Keskus linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Nõmme Keskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nõmme Keskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nõmme Keskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Nõmme Keskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Nõmme.

Sihtpunkti Nõmme Keskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 27, 36, 45

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nõmme Keskus.

Muudame sihtpunkti Nõmme Keskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nõmme Keskus, Tallinn
Lihtsam saada Nõmme Keskus kasutades app!