Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Narva maantee 133: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Narva maantee 133 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Narva maantee 133 jõudmiseks on:

  • Jussi on 92 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Läänemere Tee on 390 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Narva maantee 133 juures?

Need Buss liinid peatuvad Narva maantee 133 juures: 209, 63.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Narva maantee 133 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Narva maantee 133? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Narva maantee 133 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Narva maantee 133 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Narva maantee 133 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Jussi; Läänemere Tee.

Sihtpunkti Narva maantee 133 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 209, 63

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Narva maantee 133.

Muudame sihtpunkti Narva maantee 133 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Narva maantee 133, Tallinn
Lihtsam saada Narva maantee 133 kasutades app!