Kuidas saada linnas Veriora asukohta Nohipalo: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Nohipalo juures?

Need Buss liinid peatuvad Nohipalo juures: 2A, 62A, 86A.

Nohipalo, Veriora, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Nohipalo linnas Veriora

Tahad teada, kuidas saada linnas Veriora, Eesti sihtpunkti Nohipalo? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Nohipalo pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Nohipalo jõudmiseks.

Sihtpunkti Nohipalo jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 2A, 62A, 86A.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Nohipalo.

Muudame sihtpunkti Nohipalo sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Veriora, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Nohipalo, Veriora
Nohipalo, Veriora Nohipalo (kasutatakse ka nime Nohipalu) on küla Põlva maakonnas Räpina vallas. Küla lähistel paiknevad Nohipalu järved ja Nohipalu soo. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Veriora valda. Küla kuulus Räpina kihelkonda.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Nohipalo jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Nohipalo kasutades app!