Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Norma As: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Norma As jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Norma As jõudmiseks on:

  • Forelli on 144 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Laki on 417 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Aiandi on 832 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Norma As juures?

Need Buss liinid peatuvad Norma As juures: 9.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Norma As linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Norma As? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Norma As pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Norma As jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Norma As lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Forelli; Laki; Aiandi.

Sihtpunkti Norma As jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 9

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Norma As.

Muudame sihtpunkti Norma As sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Norma As, Tallinn
Lihtsam saada Norma As kasutades app!