Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Narva asukohta OK MODERN: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti OK MODERN jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti OK MODERN jõudmiseks on:

    • Rugodiv on 302 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad OK MODERN juures?

    Need Buss liinid peatuvad OK MODERN juures: 742, 791, 866, 903, 904.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta OK MODERN linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti OK MODERN? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti OK MODERN pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti OK MODERN jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile OK MODERN lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rugodiv.

Sihtpunkti OK MODERN jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 742, 791, 866, 903, 904

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast OK MODERN.

Muudame sihtpunkti OK MODERN sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

OK MODERN, Narva
Lihtsam saada OK MODERN kasutades app!