Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Muhu asukohta Oina: Buss?

Suunajuhised asukohta Oina, Muhu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Oina lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Oina?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Oina linnas Muhu

Tahad teada, kuidas saada linnas Muhu, Eesti sihtpunkti Oina? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Oina pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Oina jõudmiseks.

Sihtpunkti Oina jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 725

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Oina.

Muudame sihtpunkti Oina sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Muhu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Oina, Muhu
Oina, Muhu Oina on Saare maakonnas Muhu vallas olev küla. Oina naaberkülad on idas Kuivastu, põhjas Mõega, läänes Raegma, edelas Simisti ja lõunas Rässa.Kohanime esmamainiti 1645, kui nimetati talu, kus elas Oyna Jürg. 1798 nimetati juba Oina küla. Küla asus Muhu kihelkonnas ja kuulus Hellamaa mõisale. 1977–97 oli Oina küla liidetud Rässaga.Arvatavasti tuleb külanimi talupoja lisanimest, mis omakorda tuleb sõnast "oinas".
Lihtsam saada Oina kasutades app!