Kuidas saada linnas Pärnu asukohta Onn: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Onn jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Onn jõudmiseks on:

  • Mai Kool on 214 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kuke on 593 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tammsaare on 877 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Onn juures?

Need Buss liinid peatuvad Onn juures: 17, 25, 6.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Onn linnas Pärnu

Tahad teada, kuidas saada linnas Pärnu, Eesti sihtpunkti Onn? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Onn pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Onn jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Onn lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mai Kool; Kuke; Tammsaare.

Sihtpunkti Onn jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 17, 25, 6

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Onn.

Muudame sihtpunkti Onn sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pärnu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Onn, Pärnu
Lihtsam saada Onn kasutades app!