Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Oscarrehvid: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Oscarrehvid jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Oscarrehvid jõudmiseks on:

  • Hallivanamehe on 378 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kalev on 786 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Oscarrehvid juures?

Need Buss liinid peatuvad Oscarrehvid juures: 20A, 32, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Oscarrehvid linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Oscarrehvid? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Oscarrehvid pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Oscarrehvid jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Oscarrehvid lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Hallivanamehe; Kalev.

Sihtpunkti Oscarrehvid jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20A, 32, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Oscarrehvid.

Muudame sihtpunkti Oscarrehvid sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Oscarrehvid, Tallinn
Lihtsam saada Oscarrehvid kasutades app!