Kuidas saada linnas Saue asukohta Püha: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Püha jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Püha jõudmiseks on:

  • Püha on 677 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Roosi Tee on 1026 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Püha juures?

Need Buss liinid peatuvad Püha juures: 145, 177.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Püha linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Püha? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Püha pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Püha jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Püha lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Püha; Roosi Tee.

Sihtpunkti Püha jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 177

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Püha.

Muudame sihtpunkti Püha sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Püha, Saue
Lihtsam saada Püha kasutades app!