Kuidas saada linnas Toila asukohta Pühajõgi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pühajõgi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pühajõgi jõudmiseks on:

  • Toila Oru Park on 1129 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pühajõgi juures?

Need Buss liinid peatuvad Pühajõgi juures: 105, 106.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pühajõgi linnas Toila

Tahad teada, kuidas saada linnas Toila, Eesti sihtpunkti Pühajõgi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pühajõgi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pühajõgi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pühajõgi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Toila Oru Park.

Sihtpunkti Pühajõgi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 105, 106

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pühajõgi.

Muudame sihtpunkti Pühajõgi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Toila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pühajõgi, Toila
Lihtsam saada Pühajõgi kasutades app!