Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Püssirohu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Püssirohu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Püssirohu jõudmiseks on:

  • Püssirohu on 24 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Bussijaam on 388 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hotell Olümpia on 702 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Püssirohu juures?

Need Buss liinid peatuvad Püssirohu juures: 23, 54.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Püssirohu linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Püssirohu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Püssirohu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Püssirohu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Püssirohu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Püssirohu; Bussijaam; Hotell Olümpia.

Sihtpunkti Püssirohu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 23, 54

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Püssirohu.

Muudame sihtpunkti Püssirohu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Püssirohu, Tallinn
Lihtsam saada Püssirohu kasutades app!