Kuidas saada linnas Viru-Nigula asukohta Pada Linnamägi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Pada Linnamägi juures?

Need Buss liinid peatuvad Pada Linnamägi juures: 33, 714, 746.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pada Linnamägi linnas Viru-Nigula

Otsid linnas Viru-Nigula, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Pada Linnamägi? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss sõiduplaane sihtpunkti Pada Linnamägi jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Pada Linnamägi.

Sihtpunkti Pada Linnamägi jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 33, 714, 746.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Pada Linnamägi, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Pada Linnamägi, Viru-Nigula
Pada Linnamägi, Viru-Nigula

Pada linnus on neemiklinnuse tüüpi linnamägi, mis asub Pada jõe idakaldal jõe ja kirdest suubuva orundi vahel. Halduslikult jääb mägi Lääne-Viru maakonda Viru-Niguls valda. Wiki

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Pada Linnamägi kasutades app!