Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kohila asukohta Pahkla: Buss?

Pahkla kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Pahkla, Kohila, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pahkla lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Pahkla?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pahkla jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Pahkla jõudmiseks on:

  • Pahkla on 263 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Pahkla juures?

  Need Buss liinid peatuvad Pahkla juures: 130, 18, 872.

  Rohkem andmeid
Pahkla kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pahkla linnas Kohila

Tahad teada, kuidas saada linnas Kohila, Eesti sihtpunkti Pahkla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pahkla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pahkla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pahkla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pahkla.

Sihtpunkti Pahkla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 130, 18, 872

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pahkla.

Muudame sihtpunkti Pahkla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kohila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pahkla, Kohila
Pahkla, Kohila Pahkla on küla Rapla maakonna Kohila vallas. Angerja-Pahkla alade asustus pärineb ilmselt juba muinasajast, 10-12. sajandist. Pahkla küla on esmakordselt mainitud 1433.aastal, tolleaegse nimetusega Pachel. Pahkla mõis rajati 17.sajandi alguses Pahkla küla asemele. 19. sajandi lõpul ja 20. sajandi algul toimunud talude päriseksostmine ning Pahkla kogukonnas olid kõik talud, arvuliselt 35, vabaks ostetud. Kool avati Pahklas 1868. aastal. Sellest ajast elavnes ka kohalik kultuurielu. 19. sajandi lõpul tegutses külas mängu- ja laulukoor. 1926. aastal loodi Pahkla haridusselts, kui koolijuhatajaks oli Roman Esko. Selts korraldas mitmesuguseid kursusi ja ühisettevõtmisi, tegutsesid segakoor ja näitering, seltsil oli oma raamatukogu. Pahkla Kool lõpetas tegevuse paar aastat pärast oma 90. sünnipäeva - aastal 1962. 1960. aastate lõpus rajati Pahkla metsa enam kui 200-le hektarile Nõukogude armee raketiväebaas. 1992.a. rajati Pahkla Camphilli Küla vaimupuudega noorte elu korraldamiseks, mis on osa ülemaailmsest Camphilli liikumisest, toetudes R. Steineri antroposoofilisele õpetusele. Camphilli küla on koduks kolmekümnele vaimupuudega inimesele ja nende tugiisikutele. Pahkla küla staatus ja piirid taastati 1999.a. Külaelanike omaalgatusena moodustati 2001.aasta kevadel kahe küla - Angerja ja Pahkla ühine küla eestseisus ning valiti külavanem. 2002.a. septembris taasasutati Angerja-Pahkla Haridusselts. 2010.a. paigaldati külakeskusesse TH. Altermanni mälestuskivi. Pahkla külas on sündinud kultuuri- ja muusikategelane Robert Theodor Hansen.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Pahkla jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Sihtpunkti Pahkla, Kohila läheduses olevad vaatamisväärsused

Lihtsam saada Pahkla kasutades app!