Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Paljandi 2: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Paljandi 2 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Paljandi 2 jõudmiseks on:

  • Paljandi on 91 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Õismäe Raba on 499 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Hälli on 740 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Paljandi 2 juures?

Need Buss liinid peatuvad Paljandi 2 juures: 21, 21A, 21B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Paljandi 2 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Paljandi 2? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paljandi 2 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paljandi 2 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Paljandi 2 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Paljandi; Õismäe Raba; Hälli.

Sihtpunkti Paljandi 2 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 21, 21A, 21B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paljandi 2.

Muudame sihtpunkti Paljandi 2 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paljandi 2, Tallinn
Lihtsam saada Paljandi 2 kasutades app!