Kuidas saada linnas San José asukohta Pamplona ja Ruta 1 Vieja: Ómnibus, Raudtee | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja, San José, kasutades ühistranspordi tüüpe Ómnibus, Raudtee

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Sanatorio Casa De Galicia, Paso De Las Duranas sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Terminal Colon, Colon Centro Y Noroeste sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Facultad De Agronomía, Sayago sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Rivera Y Luis Alberto De Herrera, Canelones sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Parque Prado, Prado Nueva Savona sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

 • Ómnibus - 127 abil asukohast Parque Prado, Prado Nueva Savona sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja jõudmiseks kulub 85 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Sanatorio Casa De Galicia, Paso De Las Duranas sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Terminal Colon, Colon Centro Y Noroeste sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Facultad De Agronomía, Sayago sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Rivera Y Luis Alberto De Herrera, Canelones sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

Kui kaua võtab aega, et jõua Ómnibus abil asukohast Parque Prado, Prado Nueva Savona sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja?

 • Ómnibus - 127 abil asukohast Parque Prado, Prado Nueva Savona sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja jõudmiseks kulub 85 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja jõudmiseks on:
  • Ruta 1 X Mormones on 965 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel
  • Ruta 1 (Vieja) X Mormones on 986 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel
  • Cuarenta Metros X Ruta 1 (Vieja) on 1022 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel
  • Mormones X Almacen Los Troncos on 1060 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Ómnibus liinid peatuvad Pamplona ja Ruta 1 Vieja juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas San José sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja.

Kasuta sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Pamplona ja Ruta 1 Vieja, San José

Lähimad peatused sihtpunkti Pamplona ja Ruta 1 Vieja linnas San José

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid