Kuidas saada linnas Väike-Maarja asukohta Parking Site: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Parking Site jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Parking Site jõudmiseks on:

  • Kaarma on 391 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ebavere on 1168 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Parking Site juures?

Need Buss liinid peatuvad Parking Site juures: 318, 368, 44.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Parking Site linnas Väike-Maarja

Tahad teada, kuidas saada linnas Väike-Maarja, Eesti sihtpunkti Parking Site? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Parking Site pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Parking Site jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Parking Site lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaarma; Ebavere.

Sihtpunkti Parking Site jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 318, 368, 44

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Parking Site.

Muudame sihtpunkti Parking Site sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Väike-Maarja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Parking Site, Väike-Maarja
Lihtsam saada Parking Site kasutades app!