Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rae asukohta Patika: Buss või Tramm?

Suunajuhised asukohta Patika, Rae, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Patika lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Patika juures?

    Need Buss liinid peatuvad Patika juures: 131, 138.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Patika linnas Rae

Tahad teada, kuidas saada linnas Rae, Eesti sihtpunkti Patika? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Patika pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Patika jõudmiseks.

Sihtpunkti Patika jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 131, 138

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Patika.

Muudame sihtpunkti Patika sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rae, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Patika, Rae
Lihtsam saada Patika kasutades app!