Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Paul & Shark: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Paul & Shark jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Paul & Shark jõudmiseks on:

  • Viru on 316 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabaduse Väljak on 383 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Paul & Shark juures?

Need Buss liinid peatuvad Paul & Shark juures: 11, 129, ELR53.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Paul & Shark linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Paul & Shark? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Paul & Shark pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Paul & Shark jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Paul & Shark lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Viru; Vabaduse Väljak.

Sihtpunkti Paul & Shark jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11, 129, ELR53.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Paul & Shark.

Muudame sihtpunkti Paul & Shark sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Paul & Shark, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Paul & Shark kasutades app!