Kuidas saada linnas Puhajarve asukohta Pedajamäe: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pedajamäe jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pedajamäe jõudmiseks on:

  • Kirikuküla on 541 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pedajamäe juures?

Need Buss liinid peatuvad Pedajamäe juures: 312, 71, 72.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pedajamäe linnas Puhajarve

Tahad teada, kuidas saada linnas Puhajarve, Eesti sihtpunkti Pedajamäe? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pedajamäe pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pedajamäe jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pedajamäe lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kirikuküla.

Sihtpunkti Pedajamäe jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 312, 71, 72

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pedajamäe.

Muudame sihtpunkti Pedajamäe sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puhajarve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pedajamäe, Puhajarve
Lihtsam saada Pedajamäe kasutades app!