Kuidas saada linnas Põlva asukohta Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi, Põlva, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Viljandi Bussijaam, Viljandi 266 min
Buss - 386386
Buss - 210210
Buss - 25A25A
Asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu 156 min
Buss - 97B97B
Buss - 54C54C
Asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu 163 min
Buss - 97B97B
Buss - 54C54C
Asukohast Kaubamaja, Tartu 163 min
Buss - 97B97B
Buss - 54C54C
Asukohast Raekoja Plats, Tartu 183 min
Buss - 44
Buss - 97B97B
Buss - 54C54C

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Viljandi Bussijaam, Viljandi sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

 • Buss - 97B, Buss - 54C abil asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi jõudmiseks kulub 157 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

 • Buss - 97B, Buss - 54C abil asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi jõudmiseks kulub 163 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

 • Buss - 97B, Buss - 54C abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi jõudmiseks kulub 163 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Viljandi Bussijaam, Viljandi sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

 • Buss - 97B, Buss - 54C abil asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi jõudmiseks kulub 157 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

 • Buss - 97B, Buss - 54C abil asukohast Tartu Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi jõudmiseks kulub 163 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

 • Buss - 97B, Buss - 54C abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi jõudmiseks kulub 163 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi?

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi jõudmiseks?

 • Lähimad peatused sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi jõudmiseks on:
  • Peri-Alaküla on 116 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel
  • Peri on 1056 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Buss liinid peatuvad Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Moovit muutis sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiiliäpi ja Mooviti veebiäpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid. Vaatad oma sihtpunktile lähimaid ühistranspordi peatuseid? Vaata neid alternatiive: Peri-Alaküla; Peri.

Otsitava ristmiku nimi ei tule meelde? Sisesta mõlemad aadressid ja Moovit otsib välja parima marsruudi ja sõiduplaani ajad, et sind sinna viia.

Kas sul on oma lemmik ühistranspordi tüüp? Sihtpunkti jõudmiseks saab kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi valikud peatuvad sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi läheduses - Buss: 25A, 54C.

Kas sa ei tea, kus oma teekonnal maha tulla või kust leida lähimaid teid? Lae alla Moovit App, et saada kõige värskemaid sõiduplaane, reaalajas samm-sammult suunajuhiseid, hinnangulisi saabumisaegu ja et vaadata kaardilt, milline on parim tänav ristmiku Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi ületamiseks.

Bussiaegade ja rongiaegade vaatamiseks puudub vajadus eraldi bussi äpi ja rongi äpi järele, sest Moovit sisaldab ühes äpis kogu ühistranspordi infot, mida on vaja linnas Põlva liikumiseks. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi, Põlva

Lähimad peatused sihtpunkti Peri — Partsi ja Rosma — Tiike — Leevi linnas Põlva

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu