Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vaivara asukohta Perjatsi: Buss?

Suunajuhised asukohta Perjatsi, Vaivara, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Perjatsi lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Perjatsi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Perjatsi juures: 631, 906.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Perjatsi linnas Vaivara

Tahad teada, kuidas saada linnas Vaivara, Eesti sihtpunkti Perjatsi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Perjatsi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Perjatsi jõudmiseks.

Sihtpunkti Perjatsi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 631, 906

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Perjatsi.

Muudame sihtpunkti Perjatsi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vaivara, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Perjatsi, Vaivara
Lihtsam saada Perjatsi kasutades app!