Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pikaliiva 88: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pikaliiva 88 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pikaliiva 88 jõudmiseks on:

  • Tuleraua on 296 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 301 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Printsu Tee on 407 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pikaliiva 88 juures?

Need Buss liinid peatuvad Pikaliiva 88 juures: 108, 237, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pikaliiva 88 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pikaliiva 88? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pikaliiva 88 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pikaliiva 88 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pikaliiva 88 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tuleraua; Pikaliiva; Printsu Tee.

Sihtpunkti Pikaliiva 88 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pikaliiva 88.

Muudame sihtpunkti Pikaliiva 88 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pikaliiva 88, Tallinn
Lihtsam saada Pikaliiva 88 kasutades app!