Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita Downhill: Buss, Köisraudtee või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita Downhill jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita Downhill jõudmiseks on:

  • Metsakalmistu on 905 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pirita Downhill juures?

Need Buss liinid peatuvad Pirita Downhill juures: 34A, 49, 5.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pirita Downhill linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita Downhill? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita Downhill pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita Downhill jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita Downhill lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Metsakalmistu.

Sihtpunkti Pirita Downhill jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Köisraudtee või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 34A, 49, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita Downhill.

Muudame sihtpunkti Pirita Downhill sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita Downhill, Tallinn

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita Downhill linnas Tallinn

Lihtsam saada Pirita Downhill kasutades app!