Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita Majandusgümnaasium: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi
Pirita Majandusgümnaasium, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Pirita Majandusgümnaasium, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Pirita Majandusgümnaasium lähedusest

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita Majandusgümnaasium jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita Majandusgümnaasium jõudmiseks on:

  • Kalmuse Tee on 221 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 468 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Randvere Tee on 727 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pirita Majandusgümnaasium juures?

Need Buss liinid peatuvad Pirita Majandusgümnaasium juures: 288, 34A, 38, 49.

Pirita Majandusgümnaasium, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pirita Majandusgümnaasium linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita Majandusgümnaasium? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita Majandusgümnaasium pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita Majandusgümnaasium jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita Majandusgümnaasium lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kalmuse Tee; Supluse Puiestee; Randvere Tee.

Sihtpunkti Pirita Majandusgümnaasium jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 288, 34A, 38, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita Majandusgümnaasium.

Muudame sihtpunkti Pirita Majandusgümnaasium sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita Majandusgümnaasium, Tallinn
Pirita Majandusgümnaasium, Tallinn Pirita Majandusgümnaasium on üldhariduskool Tallinnas Pirita linnaosas Pirita asumis. Kool asutati 1948. aastal kui Tallinna 36. 7-klassiline Kool aadressil Metsavahi tee 14. Esimesel õppeaastal õppis koolis 132 õpilast ja töötas 13 õpetajat. 1950. aastast asub kool praeguses asukohas Metsavahi tee 19.1996. aastast kannab kool praegust nime. Kooli erisuunaks on juba algklassidest algav majandusõpe. 2017. aastal avati ka loomeettevõtluse õppesuund. 2003. aastal valmis kooli juurdeehitis, mille projekteeris arhitekt Andres Põime. Kooli juurdeehitises asub Pirita raamatukogu.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Pirita Majandusgümnaasium jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Pirita Majandusgümnaasium kasutades app!