Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita sild: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita sild jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pirita sild jõudmiseks on:

  • Pirita on 186 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rummu on 384 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 519 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pirita sild juures?

Need Buss liinid peatuvad Pirita sild juures: 114, 260, 34A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pirita sild linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita sild? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita sild pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita sild jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita sild lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pirita; Rummu; Supluse Puiestee.

Sihtpunkti Pirita sild jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 260, 34A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita sild.

Muudame sihtpunkti Pirita sild sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita sild, Tallinn
Lihtsam saada Pirita sild kasutades app!