Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pizza New York: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pizza New York jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pizza New York jõudmiseks on:

  • Pirita on 227 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rummu on 540 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 557 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pizza New York juures?

Need Buss liinid peatuvad Pizza New York juures: 114, 1A, 260, 288, 34A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pizza New York linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pizza New York? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pizza New York pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pizza New York jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pizza New York lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pirita; Rummu; Supluse Puiestee.

Sihtpunkti Pizza New York jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 1A, 260, 288, 34A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pizza New York.

Muudame sihtpunkti Pizza New York sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pizza New York, Tallinn
Lihtsam saada Pizza New York kasutades app!