Kuidas saada linnas Tartu asukohta Pizzakiosk: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pizzakiosk jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pizzakiosk jõudmiseks on:

  • Tarmeko on 243 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rebase on 472 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tref on 603 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pizzakiosk juures?

Need Buss liinid peatuvad Pizzakiosk juures: 6.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pizzakiosk linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Pizzakiosk? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pizzakiosk pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pizzakiosk jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pizzakiosk lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tarmeko; Rebase; Tref.

Sihtpunkti Pizzakiosk jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 6

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pizzakiosk.

Muudame sihtpunkti Pizzakiosk sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pizzakiosk, Tartu
Lihtsam saada Pizzakiosk kasutades app!