Kuidas saada linnas Urvaste asukohta Pokumaa: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Pokumaa juures?

Need Buss liinid peatuvad Pokumaa juures: 275, 40A.

Pokumaa, Urvaste, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pokumaa linnas Urvaste

Tahad teada, kuidas saada linnas Urvaste, Eesti sihtpunkti Pokumaa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pokumaa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pokumaa jõudmiseks.

Sihtpunkti Pokumaa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 275, 40A.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pokumaa.

Muudame sihtpunkti Pokumaa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Urvaste, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pokumaa, Urvaste
Pokumaa, Urvaste Pokumaa on Antsla vallas Võrumaal teemapark, mis loodi kunstnik Edgar Valteri idee põhjal pärast tema surma. Selle aluseks on Valteri raamat "Pokuraamat", mis kirjeldab väljamõeldud olevusi – pokusid. Pokude prototüüpideks on tarnamättad. Pokumaad haldab sihtasutus Pokumaa.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Pokumaa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Pokumaa kasutades app!