Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Politsei- Ja Piirivalveamet: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Politsei- Ja Piirivalveamet, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Politsei- Ja Piirivalveamet lähedusest - Buss: 32, 5.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Politsei- Ja Piirivalveamet jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Politsei- Ja Piirivalveamet jõudmiseks on:

  • Kalev on 140 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Politsei- Ja Piirivalveamet juures?

Need Buss liinid peatuvad Politsei- Ja Piirivalveamet juures: 32, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Politsei- Ja Piirivalveamet linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Politsei- Ja Piirivalveamet? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Politsei- Ja Piirivalveamet pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Politsei- Ja Piirivalveamet jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Politsei- Ja Piirivalveamet lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kalev.

Sihtpunkti Politsei- Ja Piirivalveamet jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 32, 5.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Politsei- Ja Piirivalveamet.

Muudame sihtpunkti Politsei- Ja Piirivalveamet sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Politsei- Ja Piirivalveamet, Tallinn
Politsei- Ja Piirivalveamet, Tallinn The Police and Border Guard Board (Estonian: Politsei- ja Piirivalveamet) is a unified governmental agency within the Estonian Ministry of Interior and is responsible for the law and enforcement and homeland security in the Republic of Estonia. The main tasks of the agency are to ensure and protect the integrity of the Estonian state and since May 1, 2004 also the European Union border within the territories of the Republic of Estonia; to secure the state borders and the European Union outer within the territories of the republic of Estonia, to monitore and identify the citizenship along with the handling of the documentation, to preserve law and civil order within the borders of the Republic of Estonia and to detect and prevent crime.
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Politsei- Ja Piirivalveamet kasutades app!