Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Koeru asukohta Preedi: Buss või Raudtee?

Vaata Preedi, Koeru, kaardil

Suunajuhised asukohta Preedi, Koeru, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Preedi lähedusest

Buss peatused Preedi läheduses Koeru linnas

Peatuse nimi Vahemaa
Preedi 21 min kõndimist

Buss liinid peatusesse Preedi linnas Koeru

Liini Nimi Suund
12A Ervita Tee
14A Ervita
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Preedi jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Preedi jõudmiseks on:

  • Preedi on 1454 meetrit, 21 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Preedi juures?

  Need Buss liinid peatuvad Preedi juures: 12A, 13.

  Rohkem andmeid

Vaata Preedi, Koeru, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Preedi linnas Koeru

Tahad teada, kuidas saada linnas Koeru, Eesti sihtpunkti Preedi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Preedi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Preedi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Preedi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Preedi.

Sihtpunkti Preedi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12A, 13

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Preedi.

Muudame sihtpunkti Preedi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Koeru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Preedi, Koeru
Preedi, Koeru Preedi on küla Järva maakonnas Järva vallas. Küla lähistel voolab Preedi jõgi. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Koeru valda. Külas on asunud Preedi mõis. Preedi mõisa on kirjalikes allikates esmakordselt mainitud 1442. aastal. Kuni Liivi sõjani kuulus see Tallinna piiskopile Torkilile. Liivi sõda laastas Preedi maid rängalt. 1571. aastal elas mõisa alal ainult kolm talupoega ja kaks kehvikut. 1608. aastast alates kuulus Preedi Wredede suguvõsale, kelle järgi sai paikkond ka nime. Preedi–Piibe tee ääres asuv Kuningamäe kivikalme on arheoloogiamälestisena riikliku kaitse all. 1968. aasta arheoloogilistel väljakaevamistel järeldati leitu põhjal, et sinna on maetud juba 4.–11. sajandil. Kuningamäe lähedal on veel ka keskaegne külakalmistu, mis kannab Kullamäe nime. Preedi mõisa kutsari perest on pärit pedagoog ja loodusteadlane Hans Männik, loodusteaduslike õpikute autor ja kirjastuse Loodus asutaja.

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Preedi linnas Koeru

Lihtsam saada Preedi kasutades app!