Kuidas saada linnas Koeru asukohta Preedi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Preedi juures?

Need Buss liinid peatuvad Preedi juures: 368.

Preedi, Koeru, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Preedi linnas Koeru

Tahad teada, kuidas saada linnas Koeru, Eesti sihtpunkti Preedi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Preedi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Preedi jõudmiseks.

Sihtpunkti Preedi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 368.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Preedi.

Muudame sihtpunkti Preedi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Koeru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Preedi, Koeru
Preedi, Koeru Preedi on küla Järva maakonnas Järva vallas. Küla lähistel voolab Preedi jõgi. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Koeru valda. Külas on asunud Preedi mõis. Preedi mõisa on kirjalikes allikates esmakordselt mainitud 1442. aastal. Kuni Liivi sõjani kuulus see Tallinna piiskopile Torkilile. Liivi sõda laastas Preedi maid rängalt. 1571. aastal elas mõisa alal ainult kolm talupoega ja kaks kehvikut. 1608. aastast alates kuulus Preedi Wredede suguvõsale, kelle järgi sai paikkond ka nime. Preedi–Piibe tee ääres asuv Kuningamäe kivikalme on arheoloogiamälestisena riikliku kaitse all. 1968. aasta arheoloogilistel väljakaevamistel järeldati leitu põhjal, et sinna on maetud juba 4.–11. sajandil. Kuningamäe lähedal on veel ka keskaegne külakalmistu, mis kannab Kullamäe nime. Preedi mõisa kutsari perest on pärit pedagoog ja loodusteadlane Hans Männik, loodusteaduslike õpikute autor ja kirjastuse Loodus asutaja.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Preedi jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Sihtpunkti Preedi, Koeru läheduses olevad vaatamisväärsused
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Preedi kasutades app!