Kuidas saada linnas Võru asukohta Puiga Kauplus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Puiga Kauplus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Puiga Kauplus jõudmiseks on:

  • Puiga on 330 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Metsa on 1124 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Puiga Kauplus juures?

Need Buss liinid peatuvad Puiga Kauplus juures: 11, 628.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Puiga Kauplus linnas Võru

Tahad teada, kuidas saada linnas Võru, Eesti sihtpunkti Puiga Kauplus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Puiga Kauplus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Puiga Kauplus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Puiga Kauplus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Puiga; Metsa.

Sihtpunkti Puiga Kauplus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11, 628

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Puiga Kauplus.

Muudame sihtpunkti Puiga Kauplus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Võru, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Puiga Kauplus, Võru
Lihtsam saada Puiga Kauplus kasutades app!