Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kohtla-Järve asukohta Puru tee 90: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Puru tee 90 juures?

    Need Buss liinid peatuvad Puru tee 90 juures: 24, 3.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Puru tee 90 linnas Kohtla-Järve

Tahad teada, kuidas saada linnas Kohtla-Järve, Eesti sihtpunkti Puru tee 90? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Puru tee 90 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Puru tee 90 jõudmiseks.

Sihtpunkti Puru tee 90 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 24, 3

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Puru tee 90.

Muudame sihtpunkti Puru tee 90 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kohtla-Järve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Puru tee 90, Kohtla-Järve
Lihtsam saada Puru tee 90 kasutades app!