Kuidas saada linnas Palupera asukohta Räbi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Räbi juures?

Need Buss liinid peatuvad Räbi juures: 71.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Räbi linnas Palupera

Tahad teada, kuidas saada linnas Palupera, Eesti sihtpunkti Räbi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Räbi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Räbi jõudmiseks.

Sihtpunkti Räbi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 71

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Räbi.

Muudame sihtpunkti Räbi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Palupera, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Räbi, Palupera
Räbi, Palupera Räbi is a village in Palupera Parish, Valga County in southeastern Estonia. It's located about 6.5 km (4 mi) north of the town of Otepää. Räbi has a population of 58 (as of 1 January 2011). Lake Räbi and Päidla Väikejärv are located in the village.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Räbi jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Räbi kasutades app!