Kuidas saada linnas Rõuge asukohta Rõuge: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rõuge jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Rõuge jõudmiseks on:

  • Rõuge on 691 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Rõuge juures?

Need Buss liinid peatuvad Rõuge juures: 264.

Rõuge, Rõuge, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rõuge linnas Rõuge

Otsid suunajuhiseid asukohta Rõuge linnas Rõuge, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Rõuge jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Rõuge - Buss: 264.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat peatust? Proovi neid ühistranspordi alternatiive: Rõuge.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Rõuge ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Rõuge kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Rõuge, Rõuge
Rõuge, Rõuge Rõuge on alevik Võru maakonnas, Rõuge valla keskus. Rõuge asub 16 km Võru linna keskusest edelas, Rõuge ürgoru põhjas ja veerudel. Rõuge on kohalik teedesõlm (maanteed Haanjasse, Viitinasse, Krabile, Sänna, Vastse-Nursi ja Käätso kaudu Võrru). Alevikku ja selle lähiümbrust ilmestavad Rõuge ürgorg, mis on kuni 75 meetri sügav ja sellesse suubuvad lisaorud. Oru põhjas reastuvad ahelana loode-kagusuunalised järved. Rõuges asub Eesti sügavaim järv, Rõuge Suurjärv (max sügavus 38 m), lisaks sellele on ümbruskonnas veel 7 järve Valgjärv, Liinjärv, Suurjärv, Kaussjärv, Ratasjärv, Tõugjärv ja Kahrila Järv. Alevikus asuvad ka Rõuge linnamägi ja Rõuge Maarja kirik. 26. juunil 2010 avati Rõuges Eesti ema monument. Monumendi kavandi autoriteks oli Ilme Kuld ja Riho Kuld, kavandi teostasid Margus Kurvits ja Kristjan Kittus.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Rõuge jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Rõuge kasutades app!